•  

Nájomné byty v obci Boťany - Bérlakások Battyán Községben

 11.11.2020

OZNÁMENIE - ÉRTESÍTÉS

Oznamujeme váženému obyvateľstvu, že Obec Boťany naplánoval realizáciu výstavby nájomných bytov v našej obci na apríl roku 2021.

Vizualizáciu novopostaveného, ​​energeticky úsporného, moderného bývania si môžete pozrieť na webe obce a na úradnej tabuli, kde si tiež môžete dozvedieť viac o výmere a usporiadaní bytov.

Vyzývame všetkých záujemcov o nájomné byty, aby svoj záujem čo najskôr nahlásili buď telefonicky, e-mailom alebo osobne na obecnom úrade.

Obec zvolá stretnutie záujemcov v čo najkratšom termíne, kde budú podané podrobnejšie informácie ohľadom výstavby a prenájmu bytov.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tájékoztatjuk a tisztelt lakosságot, hogy a Battyán-i Önkormányzat jövő év áprilisára bérház megépítését tervezi községünkben.

Az újépítésű, energiatakarékos, modern társasház vizualizációját megtekinthetik községünk weboldalán és hirdetőtáblánkon, ahol a lakások méretéről és beosztásáról is bővebben olvashatnak.

Arra kérjük az érdeklődőket, hogy szándékukat mihamarabb jelezzék a hivatal telefonos és e-mailes elérhetőségein, vagy személyesen az önkormányzati hivatalban.  

A község vezetősége egy megbeszélés keretében közelebbi információkkal szolgál a bérlakások építése és a bérleti feltételek körül felmerülő kérdésekre.

1 2 3 4 5 6 7 8

Úradné hodiny

Pondelok: 08:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Utorok: nestránkový deň
Streda: 08:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Štvrtok: nestránkový deň
Piatok: 08:00 - 13:00

Fotogaléria

Kalendár

VIRTUÁLNY CINTORÍN